Keystone logo
University of Minnesota Law School

University of Minnesota Law School

University of Minnesota Law School

Tanıtım

ÜLKENİN EN İYİ HUKUK HUKUK OKULLARINDAN BİRİ olan University of Minnesota Law School , öğrencileri çağımızın karmaşık sosyal, ekonomik ve ticari sorunlarını çözmeye hazırlamada liderdir. Olağanüstü fakültemiz, yenilikçi müfredatımız ve eşsiz klinik ve deneyimsel öğrenme fırsatları, öğrencileri 21. yüzyılın talepleri için donatıyor.

Ekip çalışmasına, problem çözmeye, liderliğe ve iknaya önem veren nadir bir meslektaş kültürü ile ayırt ediliriz. Öğrenciler analitik düşünmeyi, karmaşık bir sorunun temel unsurunu belirlemeyi ve gerçek dünya çözümleri geliştirmeyi öğrenirler - tüm istihdam alanları için hukuk fakültesinin ötesinde gerekli beceriler. Halka hizmet bizim işimizdir. Öğrencilerimiz bunu benimsiyor, öğretim üyelerimiz ve personelimiz onu güçlendiriyor ve toplumumuz bundan faydalanıyor.

Fakültemiz, iş hukuku, ceza adaleti, uluslararası hukuk ve insan hakları ve hukuk, bilim ve teknoloji alanlarında dünyanın en başarılı ve üretken akademisyenlerinden bazılarını içermektedir. Twin Cities'deki ve dünyanın dört bir yanındaki geniş, aktif bir mezun ağı, öğrencilerimize rehberlik etmeye, öğretmeye ve işe almaya heveslidir.

Konumlar

  • Minneapolis

    19th Avenue South,229, 55455, Minneapolis

    sorular