Keystone logo
University of Pennsylvania Carey Law School

University of Pennsylvania Carey Law School

University of Pennsylvania Carey Law School

Tanıtım

1790'da, Bağımsızlık Bildirgesi'ni imzalayan, Anayasa'yı hazırlayan ve ilk ABD Yüksek Mahkemesi üyesi James Wilson, Pennsylvania Üniversitesi'nin ilk hukuk derslerini Kabine'nin tüm üyeleri olan Başkan George Washington'a verdi. Bu hayırlı başlangıcın ardından Penn, 1850'de hukuk eğitiminde yenilikçi George Sharswood yönetiminde tam zamanlı bir hukuk programı sunmaya başladı. O zamandan beri Penn Law, ülkemizde hukuk eğitiminin ön saflarında yer almaktadır.

Penn'in akademisyenleri, doğal kültürü ve yenilik ekosistemi ile destekleniyor. Son teknoloji ise, üniversitenin fakültesi ve öğrencilerinin ellerinde bir isim varsa, ona isim verin. Temelleri liberal sanatlar ve bilimlere dayanan ve dört lisans ve 12 yüksek lisans okulunun entegre kaynakları ile zenginleştirilen Penn, öğrencilere kapsayıcılık, entelektüel titizlik, araştırma ve çevredeki bireylerin ve toplulukların yararına yeni bilgiler yaratma dürtüsü ile bilgilendirilen benzersiz bir eğitim sunar. Dünya.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Philadelphia

    Sansom Street,3501, 19104, Philadelphia

    sorular