Keystone logo
© BIMM University
University of Surrey

University of Surrey

University of Surrey

Tanıtım

University of Surrey , kendini hayat değiştiren eğitim ve araştırmaya adamış küresel bir fikir ve insan topluluğudur. Güzel ve canlı bir kampüsle, öğrencilerimize kişisel ve profesyonel başarı için ilham vermek ve onları güçlendirmek için olağanüstü öğretim ve pratik öğrenme sağlıyoruz. Personelimiz ve öğrencilerimiz aracılığıyla Surrey harika şeyler başardı.

Yüksek kaliteli öğretimin yanı sıra, üniversite birçok akademik destek hizmetine ve kaynağa erişim sağlar. Uluslararası öğrenciler, dil becerileriyle ilgili yardım alabilirler ve üniversite hayatına kolayca alışmalarına yardımcı olacak birçok hizmet mevcuttur.

143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg

Ayrıca zengin bir kariyer desteği de mevcut. Tüm konu alanlarındaki öğrenciler iş desteğinden ve girişimci rehberlikten yararlanabilirler. Herkes farklı fikirleri keşfedebilir, arzu edilen iş becerilerini geliştirebilir ve mezun olma potansiyelini geliştirebilir. Lisansüstü istihdam edilebilirlik konusundaki geçmiş performansımız Birleşik Krallık'taki en iyilerden biridir; lisansüstü öğrencilerimizin %95'i mezun olduktan sonraki 15 ay içinde işe girer veya ileri eğitime başlar - Mezuniyet Sonuçları Anketi 2023.

Surrey'de, üniversitede geçirdiğiniz süre boyunca kendinizi güvende, yerleşik ve mutlu hissetmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Kampüsümüz ikinci eviniz olacak ve kısa sürede birbirine sıkı sıkıya bağlı kampüs topluluğumuzun bir parçası olacaksınız. Personelimiz her zaman öğrencilerimize öncelik verir. Neye ihtiyacınız olursa olsun, Surrey'de size yardımcı olabilecek biri var. MySurrey Hive'da özel bir öğrenci tavsiye ve destek merkezimiz, dost canlısı Uluslararası Öğrenci Destek ekipleri, çok inançlı bir papaz ve yerleştirme sürecindeki öğrenciler, akademik personelinin destek ve mentorluk hizmetlerine erişebilir.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

Eylül 2020'den itibaren, tüm lisans ve lisansüstü eğitim öğrencilerimize temel ders kitaplarının ücretsiz dijital kopyalarını sunacağız. Bu, üniversiteyi daha erişilebilir hale getirme ve daha dijital bir ortamda öğrenmenizi sağlama taahhüdümüzün bir parçasıdır.

Üniversitede yaşam dersler ve kurslardan daha fazlasıdır, üniversite deneyiminizin olabildiğince çeşitli ve tatmin edici olmasını sağlayarak, bizimle geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmanız için sonsuz fırsatlar sunarız.

Sporla ilgileniyorsanız veya üniversitede geçirdiğiniz süre boyunca aktif kalmak istiyorsanız, Surrey Sports Park sekiz şeritli olimpik yüzme havuzu, 120 istasyonlu spor salonu ve 10 metre yüksek tırmanış dahil olmak üzere çok çeşitli birinci sınıf tesislere ev sahipliği yapmaktadır. duvarlar. Sadece eğlenmek ve yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız, Öğrenci Birliğimiz ayrıca çok çeşitli heyecan verici kulüplere ve topluluklara sahiptir ve mümkün olan en iyi üniversite deneyimini yaşamanızı sağlamak için unutulmaz etkinlikler ve gönüllülük fırsatları düzenlemektedir.

Londra'dan trenle sadece 34 dakika uzaklıkta, öğrenciler güzel, dost canlısı kampüs ve Surrey bölgesinin tadını çıkarabilirler. Guildford hareketli ve misafirperver bir kasabadır ve doğal kırsal alanlarla çevrilidir.

Surrey, öğrencilere dünyayı yeni şekillerde görmeleri, işlerinde cesur olmaları ve öğrenci hayatının getirdiği her şeyi deneyimlemeleri için ilham vermeye çalışıyor.

143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png

Kampüs Özellikleri

Ana kampüsümüz, Guildford şehir merkezine yakın ve Guildford Katedrali'nin yanında, Stag Hill'de yer almaktadır. Kütüphane ve Öğrenim Merkezi, MySurrey Hive, Öğrenci Birliği'nin yanı sıra mağazalar, barlar ve kafeler de dahil olmak üzere öğrenci tesislerimizin çoğunun yanı sıra dinlenebileceğiniz alanlarla dolu güzel, yemyeşil bir kampüstür.İkinci bir kampüsümüz var. Sağlık ve Tıp Bilimleri Fakültesi, Surrey Spor Parkı ve daha birçok konaklama birimine ev sahipliği yapan, kısa bir mesafede bulunan Manor Park'ta.

İkisi yürüme, bisiklet veya otobüsle iyi bağlantılara sahiptir.

Kampüste 6.000'den fazla çalışma odası bulunmaktadır ve bunların en az yarısında en-suite duş ve tuvaletin yanı sıra sınırsız, ücretsiz geniş bant bulunmaktadır. Her bütçeye ve gereksinime uygun seçenekler mevcuttur ve başvurunuz zamanında ulaştığı sürece ilk yılınızda üniversitede konaklama garantisi alırsınız. Tüm öğrenci yurtları kendi yemeklerini hazırlayabilecekleri ortak mutfak olanaklarına sahiptir ve 7/24 güvenlikle izlenmektedir.

Kampüs dışında, Guildford bölgesinde özel olarak veya University of Surrey kendi Mülk Yönetimi Programı aracılığıyla kiralanan çeşitli konaklama yerleri bulunmaktadır.

  Description

  Mezun İstihdam için Yılın Üniversitesi

  The Times ve Sunday Times Tam Üniversite Rehberi (2022)

  İşe yerleştirme için Birleşik Krallık'ta bir ilk

  Ulusal Üniversite İstihdam Ödülleri

  İngiltere'de 18.

  Komple Üniversite Rehberi 2(023)

  Sürdürülebilirlik için dünyada 55. Times Higher Education

  Üniversite Etki Sıralaması

  dünyada 305.

  QS Dünya Üniversite Sıralaması (2023)

  kabul

  While many PWPs are psychology graduates this is not a necessity. Applications are welcomed from people with experience working in mental health or similar services who may not have been in education recently. Services will also have individual person specifications you are required to meet.

  Postgraduate route

  Accumulated credit volume of 360 FHEQ Level 4-6 credits (achieved to 2:1), of which at least 120 will be at FHEQ Level 6. Students should be working/ have recent experience in a relevant healthcare setting.

  Other entry requirements: Each student that is employed by the Improving Access to Psychological Therapies service is subject to the Rehabilitation of Offenders Act (1974) Section 4 (2) (Exemptions) Order 1975 and DHSS Circular HC (88)9 guidelines regarding police checks and child protection.

  Undergraduate route

  Students will normally hold a previously accumulated credit volume of 120 FHEQ Level 5 credits and 120FHEQ Level 4 credits. Students should be working/ have recent experience in a relevant healthcare setting. Students who do not have the above academic profile should seek advice as it may not exclude them from applying for our modules and programs of study.

  English language requirements

  • IELTS: 6.5 overall including 6.0 in each category.

  If you do not currently meet the level required for your program, offer intensive pre-sessional English language courses, designed to take you to the level of English ability and skill required for your studies.

  For more information about admission requirements, please visit the university website.

  Burslar ve fon sağlama

  Burslar veya Finansman Seçeneklerine İlişkin Genel Politikalar ve Bilgiler

  Doğrudan University of Surrey ve dış sağlayıcılardan sağlanan çok sayıda burs ve bursla lisansüstü eğitiminizi nasıl destekleyebileceğimizi keşfedin.

  Daha fazla bilgi için lütfen üniversiteyi ziyaret edin.

  Applying for a Masters at Surrey

  Postgraduate Online events on 26th April, 17th May and 22nd May.

  Neden University of Surrey'de eğitim almalısınız?

  Mezun İstihdamda Yılın Üniversitesi olan Surrey'de daha fazlasını bekleyin. Mezunlarımızın yüzde 95'inden fazlası mezun olduktan sonra işte veya daha fazla eğitim alıyor ve bu da bizi İngiltere'de ilk ona sağlam bir şekilde yerleştiriyor. Bu performans, yetenekli ve çalışkan öğrencilerin ve buradayken en iyi iş deneyimini ve kariyer tavsiyesini almanıza yardımcı olma taahhüdümüzün bir birleşimidir.

  Dört yıl üst üste Birleşik Krallık'ın en iyisi olarak derecelendirilen işe yerleştirme programımıza katılma fırsatının yanı sıra, kampüs genelinde harika simülasyon tesisleri bulacaksınız: tam olarak çalışır durumda bir pilot proses tesisi, rüzgar tünelleri, uçuş simülatörler, bir mahkeme salonu ve sizi klinik senaryoların merkezine taşıyacak Sürükleyici Öğrenme Ortamımıza ev sahipliği yapan bir Klinik Simülasyon Merkezi. Bunlar, becerilerinizi ve bilginizi test etmek ve profesyonel hazırlığınızı oluşturmak için güvenli, denetimli bir ortam sağlar.

  Ödüller & Akreditasyonlar

  Lisansüstü İstihdam Alanında Yılın Üniversitesi

  The Times ve Sunday Times Tam Üniversite Rehberi (2022)

  Genel öğrenci memnuniyetinde Birleşik Krallık'ta 4. sırada

  Ulusal Öğrenci Araştırması (2023)

  Birleşik Krallık'taki En İyi Üniversite Kariyeri/İstihdam Edilebilirlik Hizmeti Ödülünün Kazananı

  Ulusal Üniversite İstihdam Edilebilirlik Ödülleri (2022)

  Tam Üniversite Rehberi Ligi Tablosunda Birleşik Krallık'ta 13. sırada

  Tam Üniversite Rehberi (2024)

  Sürdürülebilirlik açısından dünyada 46.

  Times Higher Education (THE) Üniversite Etki Sıralaması

  Dünyada 285'inci

  QS Dünya Üniversite Sıralaması (2024)

  Kampüs Yaşamı ve Tesisler

  • MySurrey çevrimiçi portalımız aracılığıyla veya şahsen MySurrey Hive'dan çalışma sorunları ve kişisel konular hakkında 7 gün 24 saat destek ve tavsiye alın.
  • İşe yerleştirmeleri düzenlemek, öğrenci işleri bulmak veya mezuniyet sonrası yolunuzu planlamak için tartışmasız Birleşik Krallık'ın en etkili öğrenci kariyer hizmetinden yararlanın.
  • Kampüs içi tıbbi uygulamamız ve Refah Merkezimiz aracılığıyla temel bakıma erişin.
  • Vize başvurusu ve Surrey'deki ilk birkaç haftanıza hazırlık da dahil olmak üzere başvuru süreci boyunca yardım almak için uluslararası öğrenci ekibimizle iletişime geçin.
  • Öğrencileri temsil etme ve akademik konularda, konaklama ve daha pek çok konuda destek sağlama konusunda Öğrenci Birliği'ne güvenin.

  Güzel, yemyeşil kampüsümüzün karşısında yemek yemek, içmek ve takılmak için harika yer seçenekleri bulacaksınız. Çeşitli mağaza ve kafelerin yanı sıra, büyük rahat kanepeler, 85 inç ekran ve PlayStation ile rezervasyon yapılabilen bir öğrenci alanı olan The Snug gibi tesisler de bulunmaktadır.

  180'den fazla öğrenci topluluğu var; yeni bir hobi bulmanıza veya benzer düşüncelere sahip insanlarla mevcut bir tutkuyu sürdürmenize yardımcı olmak için mükemmel. Aktif bir yaşam tarzı arıyorsanız University of Surrey futboldan lakros ve voleybola kadar katılabileceğiniz 40'tan fazla spor kulübü bulunmaktadır. Bunlar, 50 metrelik bir yüzme havuzuna ve 120 istasyonlu bir spor salonuna da ev sahipliği yapan kampüsteki Surrey Spor Parkı'nda bulunmaktadır.

  Öğrenci Birliği ayrıca mümkün olan en iyi üniversite deneyimini yaşamanızı sağlamak için unutulmaz etkinlikler ve gönüllülük fırsatları düzenlemektedir.

  University of Surrey Yurtdışında Eğitim Alınabilecek En İyi 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge

  Konumlar

  • Guildford

   University of Surrey Guildford, , Guildford

  sorular