Keystone logo
University of Surrey Profesyonel Hukuk Uygulaması (SQE Pathway) LLM
University of Surrey

Profesyonel Hukuk Uygulaması (SQE Pathway) LLM

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

GBP 19.000 / per year *

Kampüste

* denizaşırı öğrenciler için | Birleşik Krallık öğrencileri için 12.500 £

Tanıtım

Bu kurs sizi zorlu Solicitors Qualifying Exam 1'e (SQE 1) hazırlanmanız için gereken hukuki bilgilerle donatacaktır. SQE, İngiltere ve Galler'deki tüm avukat adayları için bir değerlendirmedir. Bu kursa katılarak aynı zamanda gerçek dünya deneyimi ve hukuk alanında yüksek lisans kazanacaksınız.

Neden bu dersi seçmelisin

  • Bu kurs sizi zorlu Solicitors Qualifying Exam 1'e (SQE 1) hazırlanmanız için gereken hukuki bilgilerle donatacaktır. SQE, İngiltere ve Galler'deki tüm avukat adayları için bir değerlendirmedir. SQE'de başarı şansınızı artıracak ve hukuk alanında yüksek lisans yaparak CV'nizi güçlendireceksiniz.
  • SQE2 için gerekli olan yasal araştırma, savunma, taslak hazırlama, yasal yazma ve mülakat yapma konularında pratik beceriler geliştireceksiniz.
  • Avukatlık mesleğini icra eden, son derece deneyimli araştırmacı akademisyenlerden oluşan ve kendilerini kişisel ve mesleki gelişiminize adamış bir ekip tarafından eğitim alacaksınız.
  • Köklü yerleştirme programımız aracılığıyla oluşturduğumuz geniş yerel ve ulusal hukuk bağlantıları ağımız sayesinde akademik öğreniminizi profesyonel ortama aktarmanız için destekleneceksiniz. Guildford köklü bir hukuk merkezidir ve Londra'nın hukuk sektörüne kolay erişim imkanı sunmaktadır.
  • Bizimle okurken tam bir üniversite deneyimi yaşayabilirsiniz: kampüs tesislerimize erişim, uzman bir kütüphane, gelişen bir öğrenci topluluğu ve Surrey Spor Parkı.

Ne çalışacaksın

Bir yıllık LLM in Professional Legal Practice (SQE Pathway) programımız sizi SQE1'i geçmeniz için gerekli bilgi ve becerilerin yanı sıra hukuk firmaları tarafından istenen pratik becerilerle de donatacaktır. Yıl boyunca, SQE1 sınavlarını tamamlamaya tam olarak hazır olmanızı sağlayacak, uygulamada zengin deneyime sahip hukuk uzmanları tarafından destekleneceksiniz.

Bu programın mesleki odak noktası, sizi yeni nitelikli bir avukat olarak gelecekteki uygulamalara hazırlamak için güçlü bir temel sağlayacaktır:

  • Müşteri görüşmesi
  • Müzakere
  • savunma
  • Profesyonel Davranış
  • Araştırma ve taslak hazırlama.

SQE1 materyalleri arasında sınav odaklı çalışma kitapları, her modülün sonunda testler ve iki deneme sınavı bulunmaktadır. SQE konularını profesyonel bir ortamda anlamanızı geliştirecek ve sizi bir avukat olarak hayata hazırlayacak pratik canlı beceri değerlendirmeleri yıl boyunca yapılacaktır.

Bu, önde gelen bir üniversite ile zorlu ama heyecan verici bir programdır. Hukuk sektörüyle olan yakın ilişkimiz, öğrencilere yıl boyunca uzmanlık bilgisi ve rehberlik ve programın tamamlanmasının ardından potansiyel iş deneyimi kazanma fırsatı sağlayacaktır.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular