Keystone logo
University of Birmingham - College of Arts and Law

University of Birmingham - College of Arts and Law

University of Birmingham - College of Arts and Law

Tanıtım

131000_69103_banner.jpg

Yüksekokulumuz ve Hukuk Enstitümüz, 1500'ü aşkın lisansüstü öğrencisinden oluşan canlı bir uluslararası topluluktur. Mükemmel araştırma kaynaklarından ve araştırmanızın gelişmesini sağlayan destekleyici bir ortamdan yararlanıyoruz. Ana Edgbaston kampüsündeki Sanat binasında bulunan akademik ve operasyonel ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz her an destek ve öneri sunmak için hazırdır.

Bir kolej olarak, disiplinler ve araştırma alanları arasındaki etkileşimi teşvik eden birinci sınıf olanaklara sahibiz; böylece başarılı olmak için gereken uyarmayı, desteği ve zorlukları veren benzer düşünceli insanlar arasında olacaksınız.

Birmingham Üniversitesi

Birmingham, sürekli olarak gelişmekte ve önde gelen bir küresel üniversite olma arzusu içinde gelişmektedir. Bu, gelişmiş araştırma gücümüz ve ulaşacağımız yol ile gerçekleştirilmektedir; istisnai öğrenci tecrübemizin ayırdedici özelliği; akademik portföyümüzün genişliği ve derinliği; bizim büyüklüğümüz ve küresel ağlarımızın kapsamı.

Birmingham şehri

Birmingham artık dönüşüyor; dönüştürülür. Merkezdeki bağımsız restoranlar, mağazalar ve barlar ve şehirdeki popüler semtlerle, bu yeni ve canlı Birmingham, yerel pazarlar, endüstriyel mirasımızın ikonik binaları ve yeni Birmingham Kütüphanesi gibi çağdaş mimariler arasında yer almaktadır.

Şehir genç ve benzersiz kimliğini oluşturmaya devam ettikçe yeni barlar ve dükkanlar sık sık açılıyor. Birmingham'da o kadar çok çeşitlilik ve tarih var ki dükkanlar, yemekler ve mekanlar bunu yansıtıyor. Muhallebi Fabrikası gibi eski simgeler, hepsi yeni Grand Central tren istasyonuna ve alışveriş bölgesine yakın bir mesafede bulunan ünlü Birmingham toptan balık ve paçavra pazarlarına kısa bir yürüyüş mesafesinde alternatif mağaza ve barlara ev sahipliği yapıyor.

Birmingham Hukuk Okulu

Neredeyse bir asırdan beri Birmingham Hukuk Fakültesi hukuk eğitimi ve araştırmalarında öncü olmuştur. Bugün, öğrencilerimize yenilikçi, zorlu ve araştırma odaklı bir eğitim vermeye devam ediyoruz.

Birmingham LLM altı uzman modül ve bir tez çalışmasını tamamlamak ve dahil etmek için bir yıl (tam zamanlı) veya iki yıl (yarı zamanlı) alır. Başvuru Hukuk veya eşdeğeri iyi bir lisans derecesine sahip olmalıdır.

Birmingham LLM, öğrencilere modül seçiminde tam esneklikle genel bir rotayı takip etmelerini veya uzman Pathways birini takip etmelerini sağlar. Birmingham LLM'ye başvururken, öğrencilerin kursa başladıklarında Pathway uzmanlıklarına karar verilebildiğinden, o aşamada uzmanlaşmak isteyip istemediklerine karar vermeleri gerekmez.

Shakespeare Enstitüsü

Stratford-upon-Avon'da bulunan Shakespeare Enstitüsü, 1951'deki kuruluşundan bu yana uluslararası Shakespeare bursu için bir işaret olmuştur.

Birmingham Üniversitesi, Royal Shakespeare Company (RSC) ile heyecan verici bir işbirliği içindedir. Bu öncü proje, RSC ile Birmingham'daki Shakespeare Enstitüsü arasındaki uzun süredir devam eden ilişkinin sonucudur.

İşbirliği, yaratıcı düşünme ve araştırma için bir makine dairesi, sanatsal ve akademik bilgi ve uygulama alışverişi için bir yer ve öğrenci deneyimini ve çağdaş Shakespeare çalışmalarını zenginleştirmeye yönelik ortak bir taahhüt olarak tiyatro vizyonuna dayanmaktadır.

Öğrencilerimiz işbirliğinin kalbinde yer alır ve Shakespeare'in kendi cesur ruhunda tiyatro okumaya ve yaratmaya teşvik edilir. Yenilikçi modüller, ustalık sınıfları, atölye çalışmaları ve projeler aracılığıyla RSC sanatçılarının ve uygulayıcılarının uzmanlığından yararlanırlar.

Konumlar

  • Birmingham

    University of Birmingham, B15 2TT, Birmingham

  • Birmingham

    Birmingham, Birleşik Krallık

    sorular