Keystone logo
University of San Diego School of Law

University of San Diego School of Law

University of San Diego School of Law

Tanıtım

Hakkında University of San Diego School of Law

San Diego Üniversitesi (USD) Hukuk Fakültesi, fakültesinin mükemmelliği, müfredatının derinliği ve klinik programlarının gücü ile tanınmaktadır. USD, her yıl ABD'nin her yerinden ve dünyanın dört bir yanından yaklaşık 900 Hukuk Doktoru ve mezun hukuk öğrencisi yetiştirmektedir. Hukuk fakültesi en çok iş ve şirketler hukuku, anayasa hukuku, fikri mülkiyet, uluslararası hukuk, kamu yararı ve vergilendirme alanlarındaki teklifleriyle tanınır.

Akademisyenler

University of San Diego School of Law 'daki akademik kurslar ve programlar, öğrencilerimize ve akademisyenlerimize titiz, kapsamlı, etik hukuk eğitimi sağlamak için tasarlanmıştır. Kurs tekliflerimiz, günümüzün en büyük hukukçu beyinlerinden ve kendini hukuk eğitimine adamış öğretmenlerden bazılarından yararlanarak kapsamlıdır. Hukuk mesleğine yeni başlayanlar veya kariyerlerinde zaten yerleşmiş olanlar için derece programları ile USD Hukuk Fakültesi, birinci sınıf bir hukuk fakültesine, dünyaca ünlü hukuk kliniklerine ve yenilikçi müfredata ev sahipliği yapmaktadır.

Sıralamalar

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • School of Law 5998 Alcalá Park, CA 92110-2492, San Diego

sorular