Keystone logo
University of Southern Queensland (USQ) Hukuk Doktoru
University of Southern Queensland (USQ)

Hukuk Doktoru

Australia Online, Avustralya

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 18.800 / per year *

Uzaktan Eğitim

* ilk eğitim için yurt içi tam ücret ödeyen

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Hukukta bir kariyere geçiş

Juris Doctor, hukuk dışı mezunlar için bir lisansüstü giriş programıdır. Hukuk alanında bir kariyer istiyorsanız ve zaten bir lisans dereceniz varsa, Hukuk Lisans Lisans yerine Juris Doktor'a girebilirsiniz.

Bize zengin bir geçmiş deneyimle geldiğinizi bildiğimiz için, Juris Doctor size meydan okumak ve yasal bir işyerinde yeteneklerinizi geliştirmek için daha yüksek bir seviyeye getirildi.

İster kampüste ister çevrimiçi eğitim alıyor olun, öğrencilerimizi bireysel olarak tanıma yeteneğimizle gurur duyduğumuz için öğretim görevlilerimizin çok erişilebilir olduğunu göreceksiniz.

Profesyonel alaka düzeyi

Hukuk programlarımız, meslek uzmanlarından kapsamlı girdilerle geliştirilmiştir. Öğretim görevlilerimiz hukuk pratiği ile güçlü bağlantılara sahiptir ve hukuk mesleğinin ihtiyaçlarını anlar. Toplu olarak, genel hukuk uygulamaları, ceza hukuku, insan hakları, uluslararası ve karşılaştırmalı hukuk, aile ve veraset hukuku, çevre ve doğal kaynaklar hukuku, ticaret ve vergi hukuku ve kamu hukuku dahil olmak üzere çok çeşitli geçmişlerde zengin deneyime sahiptirler. ve politika.

Profesyonel akreditasyon

Juris Doctor, Queensland Hukuk Uygulayıcıları Kabul Kurulu ve Queensland Yüksek Mahkemesi Baş Yargıcı tarafından Yüksek Mahkeme (Kabul) Kuralı 2004 Qld uyarınca onaylanmış bir akademik nitelik olarak akredite edilmiştir.

Bu, Queensland'de bir avukat veya avukat olarak veya Avustralya'nın başka bir yerinde hukuk pratisyeni olarak çalışma gereksinimlerini kısmen karşılayacaktır. Müstakbel avukatlar ve vekiller de uygulamaya kabul edilmek için onaylanmış bir pratik hukuk eğitim kursunu tamamlamalıdır. Tüm hukuk mezunları, hukuk pratiğinde bir yıllık stajyerlik veya pratik hukuk eğitimi yeterliliği sunan bir kurum aracılığıyla pratik hukuk eğitimlerini tamamlama seçeneğine sahiptir.

kabul

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Juris Doktor İşletme Yüksek Lisansı
  • Sydney, Avustralya
  • Moore Park, Avustralya
  • + 2 daha fazla
 • Hukuk (JD)
  • Chicago, Amerika Birleşik Devletleri
 • Hukuk Doktoru
  • Camperdown, Avustralya