Keystone logo
University Of Zurich - Faculty of Law

University Of Zurich - Faculty of Law

University Of Zurich - Faculty of Law

Tanıtım

Zürih Üniversitesi

28.000 kayıtlı öğrencisi ile Zürih Üniversitesi (UZH) İsviçre'nin en büyük üniversitesidir. 1833 yılında kurulan UZH, Avrupa'nın demokratik bir siyasi sistemle kurulan ilk üniversitesiydi; bugün UZH, Almanca konuşulan dünyanın önde gelen üniversitelerinden biridir. Yaklaşık 100 farklı konu alanını kapsayan yedi fakülteden oluşan Üniversite, çok çeşitli Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora sunmaktadır. programları. Ek olarak, UZH'nin sürekli eğitim programları mükemmel öğrenme fırsatları sunar.

143559_Irchel-005.jpg

Hukuk Fakültesi

Uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde LL.M. programları öğrencilerine en üst düzeyde akademik eğitim sağlar. Hukuk Fakültesi, İsviçre'deki en geniş farklı uzmanlık yelpazesini sunmakla kalmaz, aynı zamanda birçok program ve kursa ders veren, dünyanın her yerinden tanınmış profesörlerden oluşan olağanüstü ağıyla da mükemmeldir.

LL.M. Zürih Üniversitesi Uluslararası Ticaret Hukuku

LL.M. Zürih Üniversitesi Uluslararası Ticaret Hukuku, en üst düzeyde uygulama ile ilgili bir lisansüstü kurs sunmaktadır.

Özenle seçilmiş uzmanlık alanları ile LL.M. Uluslararası Ticaret Hukuku, küreselleşmiş bir iş dünyasının yasal ihtiyaçlarını karşılar ve:

 • Tam zamanlı veya iş bazında tamamlanabilir.
 • Uzun tecrübesiyle öne çıkıyor.
 • Mükemmel uluslararası üne sahip öğretim görevlileri ağı ile karakterizedir.
 • İsviçre'deki en geniş uzmanlık yelpazesini sunar.
 • ABD, Çin ve AB'ye yapılan gezilerle uluslararası düzeyde.
 • Katılımcılarına çalışma süresince mükemmel destek sunar.
 • Tartışma ve söylemi teşvik eder.
 • Seminer otellerinde yoğun hafta sonları boyunca öğrenciler ve öğretim üyeleri arasındaki değişimi destekler.
 • Çalışma programı sırasında katılımcılara kişisel rehberlik sunar, Zürih Üniversitesi'ndeki tekliflere erişim hakkına sahiptir.
 • Europa Institut'un Zürih Üniversitesi'ndeki tekliflerinden kar.

143558_Zentrum_Luftaufnahme_2014_03.jpg

yer

İsviçre'nin kültürel çeşitlilik, diller, çarpıcı manzara ve tabii ki insanları açısından sunabileceği çok şey var. İsviçre'de yaşayan yaklaşık 8.1 milyon insan var ve ülkenin dört resmi dili var: Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Romanca. İsviçre, son on yıllarda ekonomik istikrarın tadını çıkardı. İsviçre'nin doğal kaynak eksikliğine ve İsviçre ekonomisinin ihracata büyük ölçüde bağımlı olmasına rağmen, kişi başına düşen GSYİH, diğer birçok sanayileşmiş ülkeden daha yüksektir.

Genel olarak İsviçre nüfusu yüksek bir yaşam standardına sahiptir ve İsviçre, sağlık, endüstri, toplu taşıma, eğitim vb. Dahil olmak üzere birçok sektörde yüksek kaliteli hizmetler için güçlü bir üne sahiptir. Dünya Ekonomik Raporu tarafından yayınlanan Küresel Rekabet Edebilirlik Raporu'nda 2015/2016 forumunda İsviçre, genel sıralamada ilk sırada yer alıyor. "Brainforce", İsviçre'de de oldukça değerlidir ve bu, İsviçre'nin "Avrupa Yenilik Birliği Skor Tablosu 2016" üzerindeki lider konumu tarafından yansıtılmaktadır.

Öğrenci hayatı

Zürih'te okumak, İsviçre'nin canlı ve heyecan verici kültür başkentinde yaşamak demektir. Bir iş ve finans merkezinden çok daha fazlası olan Zürih, “küçük büyük şehir” olarak da bilinir. Bunun nedeni, Zürih'in şehir hayatının tüm faydalarını ve aynı zamanda şaşırtıcı derecede güzel gölü ve yakındaki dağları ile kapısının önünde çekici rekreasyon tesisleri sunmasıdır.

Kampüs Özellikleri

Konum

İsviçre'nin kültürel çeşitlilik, diller, büyüleyici manzara ve tabii ki insanları açısından sunabileceği çok şey var. İsviçre'de yaklaşık 8,1 milyon insan yaşıyor ve ülkenin dört resmi dili var: Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Romanşça. İsviçre son yıllarda ekonomik istikrarın tadını çıkardı. İsviçre'nin doğal kaynak eksikliğine ve İsviçre ekonomisinin büyük ölçüde ihracata bağımlı olmasına rağmen, kişi başına düşen GSYİH diğer birçok sanayileşmiş ülkeden daha yüksektir.

Genel olarak İsviçre nüfusu yüksek bir yaşam standardına sahiptir ve İsviçre sağlık, endüstri, toplu taşıma, eğitim vb. dahil olmak üzere birçok sektörde yüksek kaliteli hizmetler konusunda güçlü bir üne sahiptir. Dünya Ekonomik Forumu tarafından 2015/2016'da yayınlanan Küresel Rekabet Edebilirlik Raporu'nda, genel sıralamada İsviçre başı çekiyor. “Beyin Gücü” İsviçre'de de oldukça değerlidir ve bu, İsviçre'nin “Avrupa İnovasyon Birliği Puan Tahtası 2016”daki lider konumundan da anlaşılmaktadır.

Öğrenci hayatı

Zürih'te okumak, İsviçre'nin canlı ve heyecan verici kültürel başkentinde yaşamak demektir. Bir iş ve finans merkezinden çok daha fazlası olan Zürih, “küçük büyük şehir” olarak da biliniyor. Bunun nedeni, Zürih'in şehir yaşamının tüm avantajlarını ve aynı zamanda göz alıcı güzellikteki gölü ve yakındaki dağları ile çekici dinlenme tesislerini kapı eşiğinde sunmasıdır.

  Konumlar

  • Zürich

   LL.M.-Studiengang Internationales Wirtschaftsrecht Universität Zürich Hirschengraben 56

   sorular