Keystone logo

Vermont Law and Graduate School

A logo

Tanıtım

Vermont Law and Graduate School 'te öğrenme, amaca ve eyleme yöneliktir.

VLGS akademik programları, bir veya daha fazla uzmanlık alanına odaklanan sağlam bir hukuk ve politika temelini birleştirir. Hukuk kliniklerinde ve stajyerliklerde çalışarak kazanılan pratik, gerçek dünya deneyimi, öğrencilerin uzmanlıklarını geliştirmelerine ve yeteneklerini tutkularıyla eşleştirmelerine olanak tanır.

Öğrenme her yerde gerçekleşir: kampüste—sınıflarda, konferans salonlarında, kütüphanede ve akşam yemeği seminerlerinde—ve kampüs dışında—mahkeme salonlarında, müşteri ofislerinde, şehir toplantılarında, arabuluculuk oturumlarında, yeminli ifadelerde ve yasama duruşma salonlarında. Rekabetten çok işbirliğine odaklanan öğrencilerin yönlendirdiği bir öğrenme ortamıdır.

Vermont Law and Graduate Schoolakademik programları, yasal uzmanlık ve becerileri sonuç araçlarına dönüştürmek için tasarlanmıştır. Fakülte üyeleri, ünlü hukuk akademisyenleri ve uygulayıcılar, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki herhangi bir hukuk fakültesinin en çevreci hukuk kurslarını içeren kapsamlı bir kurs kataloğu sunar. En üst sıralarda yer alan Çevre Hukuku Merkezi, öğrencileri uzman enstitü ve kliniklerde uygulama yoluyla liderliğe hazırlar. Uluslararası programlar, öğrencilerin küresel politika ve hukuk anlayışlarını genişletmelerine ve ABD dışındaki yasal uygulama sularını test etmelerine olanak tanır; ülkenin en iyi çevre hukuku kaynaklarından biri olan Julien ve Virginia Cornell Kütüphanesi, öğrenip pratik yaparken öğrencileri ve öğretim üyelerini destekler.

Toplum

Vermont Law and Graduate School farklı bir hukuk fakültesidir ve önemli bir nedeni topluluğumuza aittir. Öğrenciler yaz aylarında dersler arasında White River'da balık tutarlar. Akşam yemeği partileri veriyorlar, kendi biralarını yapıyorlar ve ceza adaleti sisteminde değişiklik yapmanın önemini Vermont valisinden ilk elden dinliyorlar.

Vermont'un kendisi gibi, Vermont Law and Graduate School 'daki topluluk da küçük ve son derece ilgili. Hem komşularını hem de dünyayı değiştirmeyi önemseyen tutkulu bir fakülte, öğrenci ve personel grubudur. Topluluk, ülke geneline ve yurt dışına dağılmış olsalar da, Vermont'taki bu küçük kasaba için ortak bir bağı ve sevgiyi paylaşan mezunlarımızı içerir. Birbirlerini kollarlar, mevcut öğrencilerin iş ve staj bulmalarına yardımcı olurlar ve dünyayı ve çevrelerini değiştirme taahhüdünü sürdürürler.

Topluluğumuzun çalışmasını sağlamak için birçok parça gerekir. Kampüsümüz sağlam, sürdürülebilir çevre uygulamalarına derinden bağlıdır ve bunun bir parçasıdır. Burada kompostlanabilir tuvaletler ve kullanıma hazır güneş enerjisiyle çalışan bir elektrikli araç şarj cihazı bulacaksınız.

Değerlerimiz ve herkes için eşitlik taahhüdümüz de bir rol oynar. Kasaba Toplantı Günü'nde okul, öğrencilere, öğretim üyelerine ve personele bu önemli New England demokratik geleneğine katılma fırsatı vermek için kapanır.

Son olarak, yerin kendisi - ve dış mekana olan sevgi ve bağlılık - ortak deneyimi teşvik eder. Birbirimizle ve çevremizle bağlantı kurmak için bir dakikanızı ayırırız. İster Kent's Ledge yakınlarında yürüyüş yapın, ister kros kayağı, kar ayakkabısı ve kano ödünç almak için malzeme deposunu ziyaret edin. Hava en kötü olduğunda, son teknolojiye sahip yeni fitness merkezi, yoga, rehberli meditasyon ve spinning dahil olmak üzere ekipman ve grup fitness dersleri sunmaktadır.

Kabul Seçeneği 2

Vize gereklilikleri

Konumlar

  • 164 Chelsea St. PO Box 96 South Royalton, 05068, Royalton

programlar

Kurum ayrıca şunları sunar:

sorular