Keystone logo
© WLU
West Liberty University

West Liberty University

West Liberty University

Tanıtım

West Liberty Üniversitesi'nde (WLU) istihdam edilebilirliğe giden yol, aidiyet ve topluluk duygusuyla başlar. Wheeling, Batı Virginia yakınlarında, hareketli bir metropol üç eyalet bölgesinin kalbinde yer alan bu üniversite, öğrencilerin - yakından veya uzaktan - açık kollarla kabul edildiğinde, başarılı olmak için güven geliştirdiklerine inanmaktadır. Süreç, sıcak bir yuva hissi sağlamakla başlar. Rollie Williams Uluslararası Merkezi, kampüs topluluğuna uyum ve entegrasyonu kolaylaştırmak için kültürel zenginlik sağlayan haftalık faaliyetler ve etkinlikler düzenleyerek bunu sağlar.

32 ülkeyi temsil eden öğrenciler, 70'ten fazla akredite lisans dalı ve lisansüstü program arasından çevrimiçi ve kampüste seçim yapabilirler. Bununla birlikte, kampüs yaşamı bariz nedenlerden dolayı bir kazanandır.

"Üniversite deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanın anahtarı katılımdır. İlgi alanları ister sosyal, ister dini, ister özel, ister profesyonel, ister bölümle ilgili veya onursal olsun, herkes için bir şeyler vardır." Üniversite, 50'den fazla aktif organizasyonla kampüs yaşamına dahil olmak için birçok fırsat sunmaktadır.

WLU'nun toplam üniversite deneyimi, öğrencilerin potansiyellerini ve tutkularını gerçekleştirmelerine yardımcı olan program ve hizmetlere katılarak WLU topluluğunun önemli üyelerine dönüştükleri Öğrenci Başarı Merkezi'ne 7/24 erişim gerektirir. Çok yönlü bir uygulamalı öğrenme laboratuvarı olan Sanat ve Eğitim Merkezi'nde sanat, yaratıcılık ve teknolojiyi keşfederler.

E. Kent ve Barbara Culler Robinson Yazı Merkezi onlara keşiflerini yazmayı öğreterek, kurumsal büyümeye öncülük etmek isteyenler için gerekli olan yazılı iletişim becerilerini geliştirir. İşletme Lisans derecesi ve MBA programı bu hedefi mükemmel bir şekilde tamamlamaktadır.

WLU ile Appalachian kültürünü deneyimlemek isteyenler için aynı derecede popüler seçenekler arasında Toplum Eğitimi Lisans Programı, Psikoloji Lisans Programı, Biyoloji Lisans Programı, Biyoloji Yüksek Lisans Programı, Biyoloji - Hayvanat Bahçesi Bilimi Yüksek Lisans Programı ve Eğitim Yüksek Lisans Programı yer almaktadır.

West Liberty Üniversitesi, Batı Virginia'nın en eski yüksek öğrenim kurumu olarak zengin bir mirasa sahip, ileriye dönük, dört yıllık bir devlet üniversitesidir. West Liberty Academy olarak 1837 yılında (eyaletin Birliğe kabul edilmesinden 26 yıl önce) kurulan üniversite, Appalachian Ridge'in batısında yüksek eğitim fırsatlarına duyulan ihtiyaca cevap vermek üzere kurulmuştur. Kurum adını içinde bulunduğu kasabadan almıştır. West Liberty, 18. Yüzyılın sonlarında Bağımsızlık Bildirgesi ile sağlanan yeni özgürlüğün en batı noktası olarak adlandırılmıştır.

Görev beyanı

West Liberty Üniversitesi, 1837 yılında kurulmuş olup Batı Virginia'daki ilk yüksek öğrenim kurumudur. Bugün, bilimsel keşif, deneyimsel öğrenme, yaratıcı ifade ve küresel vatandaşlığı geliştiren dinamik, kapsayıcı, öğrenci merkezli bir topluluğuz.

WLU, öğrencilere lisanstan ileri derecelere kadar kapsamlı bir eğitim sunmayı ve aynı zamanda bölgenin sanat, eğitim, araştırma ve ekonomik fırsatlar konusunda önde gelen savunucusu olarak hizmet vermeyi taahhüt eden bir devlet üniversitesidir.

Vizyon Bildirisi

WLU, toplumu olumlu yönde etkileyen, herkes için erişilebilir, yenilikçi, kapsayıcı ve dönüşümsel bir eğitim modeli olmayı hedeflemektedir.

kabul

West Liberty University üniversite başvuru koşulları, Yüksek Öğrenim Politikası Komisyonu'nun Lisans Kurumsal Politikaları gereğidir.

Bu üniversite başvuru gereksinimlerine ek olarak Diş Hijyeni, Tıbbi Laboratuvar Bilimleri, Hemşirelik, Müzik, Öğretmen Eğitimi, Regents Sanat Lisans Programları, BLA, BAS ve Lisansüstü Eğitim gibi programlara kabul için özel gereksinimler olabilir.

Burslar ve fon sağlama

West Liberty University Bursları

West Liberty University Burslu Programı, en iyi akademik öğrencileri çekmek için kuruldu. İlk kez birinci sınıf öğrencisi olarak giren öğrenciler, Burslular Programı kapsamındaki üç atamadan birine hak kazanabilirler. Öğrenciler, dört yıllık akademik bursun yanı sıra bu program kapsamında başka avantajlar da elde ederler.

Outside Scholarships

West Liberty University her yıl öğrencilerimize verilen burs fonlarından sayısız dolar kabul etmektedir.

Batı Virginia Bursları ve Hibeleri

Batı Virginia üniversiteye her yıl 100 milyon dolardan fazla mali yardım sağlıyor. Öğrenciler aşağıdaki bağlantıya tıklayarak mevcut devlet destekli mali yardım programlarının tamamını bulabilirler. Devlet fonları, ortaöğretim sonrası çalışmalarına yeni başlayan öğrencilere ve kariyer değişikliği yapmak isteyen ve yeni bir yeterlilik belgesine ihtiyaç duyan öğrencilere açıktır.

West Lib Bursunu Keşfedin

Lütfen Kampüs Ziyaret Günlerimizden birine katılın ve West Liberty University katılmak için 1.000 $ burs kazanma şansı yakalayın. Kampüsü ziyaret etmek, kampüsü bir öğrencinin gözünden görmenize, öğretim üyeleri ve personelle tanışıp konuşmanıza, WLU'nun sunduğu tüm olanakları deneyimlemenize ve 1.000 $ kazanma şansına sahip olmanıza olanak tanır.

Konumlar

  • West Liberty

    208 University Drive CU Box 101, 26074, West Liberty

sorular