Keystone logo
West Liberty University Ceza Adalet Bilim Lisans
West Liberty University

Ceza Adalet Bilim Lisans

West Liberty, Amerika Birleşik Devletleri

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

26 Aug 2024

USD 8.550 / per semester *

Kampüste

* eyalet dışı / eyalet içi: 4.358 $ / metro: 7.118 $

Tanıtım

Ceza Adaleti, Sosyal Bilimler Bölümü bünyesinde ceza adaleti, sosyoloji, sosyal hizmet, psikoloji, tarih ve hukuk alanlarını birleştiren bir programdır. Öğrenciler hukuk, çocuk suçluluğu, danışmanlık, ıslah, denetimli serbestlik, şartlı tahliye ve kolluk kuvvetleri alanlarında uzman çeşitli eğitmenlerle çalışırlar. Öğrenciler tartışmalar, sunumlar ve yazma yoluyla geniş bir yelpazede iletişim becerileri geliştirirler.

Bu beceriler, kolluk kuvvetleri, denetimli serbestlik, şartlı tahliye, danışmanlık ve hukuk alanlarındaki kariyerler için mükemmel bir temel sağlar. Öğrenciler çeşitli kolluk kuvvetleri alanlarında dersler, sınıf tartışmaları ve uygulamalı eğitim göreceklerdir. Öğrencilerin ayrıca bir eğitim dönemi boyunca gerçekleşmesi gereken iki yüz (200) saatlik bir stajı tamamlamaları gerekmektedir.

Bu programın ayırt edici özelliği esnekliğidir. Çalışan bireylere uyum sağlamak için birçok kurs akşam saatlerinde verilmektedir. Program ayrıca onaylı eyalet polisi, belediye/yerel polis ve ıslah akademisi mezunları için transfer kredileri sunmaktadır. West Liberty Üniversitesi ayrıca Ceza Adaleti alanında bir yan dal sunmaktadır.

İdeal Öğrenciler

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular