Keystone logo
University of Westminster Hukuk ve Teknoloji LLM
University of Westminster

Hukuk ve Teknoloji LLM

London, Birleşik Krallık

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 15.000 / per year *

Kampüste

* uluslararası | İngiltere: 12.500 £

Postgraduate Online Open Day

Tanıtım

Teknolojideki hızlı ilerlemeler ve günlük hayatımızı etkileyen konulara ilişkin bilimsel anlayıştaki günlük sıçramalarla birlikte, toplum benzeri görülmemiş bir hızda değişmektedir. Hukuk da hem mesleki uygulamalardaki değişiklikler hem de düzenlenmesi ve yasalaştırılması gereken bilgi ve konular açısından teknolojik ve bilimsel değişimden etkilenmekte ve bunlarla yüzleşmektedir. Teknolojik ve bilimsel gelişmelere ilişkin temel hukuki konular hakkındaki bilgilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir kurs tasarladık.

Hukuk ve Teknoloji LLM, teknolojik ve bilimsel değişimin özellikle hukukla ilişkili olarak eleştirel bir şekilde sorgulanmasını teşvik eder. Kurs ayrıca, hukukun teknoloji ve bilimsel bilgideki değişiklikleri nasıl yakaladığı ve kullandığına ilişkin siyasi, sosyal ve etik sorularla da ilgilenir. Hukuk ve teknoloji arasındaki ilişki ve bu alanda ortaya çıkan ilgili etik sorular dinamiktir, bu nedenle bu kurs size mevcut zorlukları değerlendirmek ve potansiyel düzenleyici yanıtları düşünmek için bir alan sağlamayı amaçlamaktadır. Bu LLM, sizi meslek içinde ve ötesinde kullanılabilecek temel analitik ve araştırma becerileriyle donatacaktır.

Öğretim, pratik, yaratıcı ve işbirliğine dayalı öğrenmenin bir karışımı ve hem sınıfta hem de çevrimiçi olarak belirlenen materyaller ve öğretmen tarafından kolaylaştırılan tartışmalarla bağımsız araştırma fırsatları aracılığıyla gerçekleşecektir. Kurs, hukuk mesleğinde ve ötesinde gerekli becerileri edinmenize ve bunlara odaklanmanıza yardımcı olacak, yasal uygulama ve yenilik, yasal etik, yasal ve kamu politikası araştırması ve uyum ve düzenleme gibi yasal teknoloji ile ilgili alanlarda istihdam edilebilirliğinizi artırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca kamu hizmeti, hayır işleri ve sosyal savunuculuk alanlarındaki roller için de iyi bir temel sağlayacaktır.

Bizimle Çalışmak İçin En Önemli Nedenler

  • İlgili temel örnekleri kullanarak yeni teknolojik gelişmelerin hukuk üzerindeki önemini ve etkisini keşfedeceksiniz.
  • Bu kurs, hızla değişen ve giderek daha fazla teknoloji odaklı hale gelen bir dünyada bu tür gelişmelerin değerini ve etkisini eleştirel ve etik açıdan sorgulamaya başlamanıza yardımcı olacaktır
  • Geleneksel metin tabanlı bir tez, proje tabanlı bir rapor veya spekülatif bir tasarım yoluyla eleştirel konuları kendi ifadelerinizle geliştirme fırsatı verilecektir.
  • Londra'nın kalbinde, sosyal bilince sahip, girişimci ve eleştirel düşünen bireyler yetiştirmeye kendini adamış canlı ve çeşitli bir akademik topluluğa katılacaksınız
  • Hukuk ve teknoloji alanında yüksek kaliteli araştırmalar yapan akademisyenlerle birlikte çalışacaksınız

Neden Bu Kursu Öğrenmelisiniz?

Uzmanlar tarafından öğretildi

Hukuk ve teknoloji alanında önde gelen akademisyenler ve profesyoneller tarafından eğitim alacaksınız.

Daha fazla bireysel odaklanma

Kurs, uzmanlar tarafından küçük grup öğretimi, bire bir mentorluk ve daha fazla bireysel odaklanmaya yol açan işbirlikçi ve solo çalışma yoluyla öğretilecektir.

Muhteşem konum

Londra'nın merkezindeki kampüsümüzde eğitim alacaksınız, bu da başkentin en iyi hukuk firmalarına ve kaynaklarına hazır erişim anlamına geliyor.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Program teslimatı

Okul Hakkında

sorular