Keystone logo
Western Michigan University, Cooley Law School

Western Michigan University, Cooley Law School

Western Michigan University, Cooley Law School

Tanıtım

Hakkında

Western Michigan University Thomas M. Cooley Hukuk Fakültesi Amerikan Barolar Birliği ve Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite özel bir kar amacı gütmeyen, bağımsız hukuk okuludur.

Misyonumuz

Western Michigan University Thomas M. Cooley Hukuk Fakültesi Misyon yol gösterici ilkesi ve odak noktası olarak pratik yasal burs ile entegre bir program aracılığıyla yasal mesleğine giriş için mezunları hazırlamaktır. Bu misyon, bu kime bu fırsat karşılamak WMU-Cooley titiz akademik standartları sunulan gerektiren ederken, yasa çalışma fırsatı isteyenlerin geniş erişim sağlanmasını içerir.

Tarihçe

1975 yılından bu yana, Yüksek Öğrenim Komisyonu (30 North LaSalle Street, Suite: WMU-Cooley Amerikan Barolar Birliği (312-988-5000 321 North Clark Street, Chicago, IL 60610 Telefon) tarafından akredite hukuk bağımsız, yüksek lisans kolej 2400 Chicago, Illinois 60602-2504 Telefon: 800-621-7440 / Faks: 2001 yılından bu yana 312-263-0456) ve North Central Association üyesidir. WMU-Cooley ulusal boy birine, Lansing, Michigan bölgesel hukuk fakültesinden büyüdü. Biz ülkenin en büyük Juris Doktor programı ve en kapsamlı akredite part-time yasal eğitim programı vardır. Adil ve objektif kabul politikası ve sert, pratik, profesyonel hukuk eğitimi Amerikan hukuk okulları arasında WMU-Cooley için önemli bir yer yarattık.

Western Michigan University Thomas M. Cooley Hukuk Fakültesi Michigan Yargıtay ardından Başkanı Adalet, Thomas E. Brennan tarafından yönetilen avukatlar ve hakimler bir grup tarafından 1972 yılında kurulmuştur. Okul Thomas McIntyre Cooley, bir fıkıh bilgini ve 19. yüzyılın pratik avukat seçildi.

WMU-Cooley Hukuk Fakültesi hukuku bir başarı ve toplumun değerli bir üyesi olmak için gerekli öğrencilere bilgi, beceri ve etik öğretir. WMU-Cooley avukat becerilerinin deneyimli tabanlı öğretim yoluyla hukuk pratiği açısından öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış bir hukuk eğitimi müfredatı ve programı geliştirdi. Öğrenciler avukatlardan olarak karşılaşabileceğiniz durumların yasal teoriyi uygulamak öğrenirler. WMU-Cooley Profesyonellik Planı'nın bir parçası olarak, Cooley öğrenciler de Western Michigan University Thomas M. Cooley Hukuk Fakültesi topluluk tarafından benimsenen Profesyonellik İlkeleri öğretilir.

WMU-Cooley de hayatın her kesiminden insanlar için yasal bir eğitim vermeyi taahhüt etmektedir. Öğrenciler, adil ve objektif kabul politikaları ile, yasayı öğrenme fırsatı var burada WMU-Cooley onun farklı ulusal ve uluslararası öğrenci vücudun gurur duymaktadır.

Konumlar

  • Lansing

    Lansing Campus 300 S. Capitol Avenue Lansing, MI 48933, , Lansing

sorular