Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 76 Hukuk Lisansları  (Hukuk Lisans Diploması) programlar içinde Hukuk Çalışmaları 2023

76 Hukuk Lisans Diploması programlar içinde Hukuk Çalışmaları 2023

genel bakış

Bir Juris Doktor, öğrencileri bir çubuk sınavına hazırlayan profesyonel bir hukuk derecesidir. Çoğu program, bireylerin en az bir lisans derecesi almış olmalarını gerektirir. Bir JD genellikle tamamlamak için üç yıllık tam zamanlı bir çalışma gerektirir.

Hukuk Araştırmalarında Juris Doktoru Nedir? Öğrencileri hukukun inceliklerini tanıtan ve onları bar sınavına hazırlamaya çalışan zorlu ve ilgi çekici bir programdır. İlk yıl genellikle, sözleşmeler, suçlar, ceza hukuku, medeni usuller, mülk, hukuki araştırma ve yazı ve yazılı ve sözlü savunuculuk gibi kurslarla hukukun temellerini öğrenmeye harcanır. Bireyler program boyunca ilerledikçe, odaklarını yönlendirmek için daha fazla şansları olabilir. Öğrenciler, çok disiplinli bir bakış açısıyla yasaya bakma fırsatına sahip olabilirler.

Pek çok hukuk öğrencisi, okulu güçlü yazma ve iletişim becerileri ile terk eder. İkna edici becerilerini de geliştirebilirler. Bu tipik olarak çok belirgin bir birey oluşturur ve iyi ödeme yapan bir işi güvence altına alma olasılığını artırabilir.

Dünya çapında birçok kamu ve özel okul Juris Doktor derece programı sunmaktadır. Bu, eğitimin fiyatı üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. İhtiyaçlarınıza uygun bir okul bulun ve öğrenim ücretleri hakkında daha fazla bilgi için kabul ofisi ile iletişime geçin.

Birçok kişi, bar sınavına girmeyi ve avukat olmayı seçiyor, ancak hukuk fakültesi birçok başka kapıyı da açıyor. Mezunlar, yayıncılık, politika, kamu hizmeti veya yüksek öğrenim alanlarında kariyer yapmaya hak kazanabilirler. JD derecesi olan bir kişi, hakim, sulh hakimi, arabulucu, şehir planlama müdürü, şirket içi şirket avukatı, çevre avukatı avukatı veya mahkeme memurunu içerebilir.

Hukuk Çalışmaları derslerinde bazı Juris Doktorları çevrimiçi formatta mevcut olabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha fazla oku

filtreler

  • Hukuk Lisans Diploması
  • Hukuk Çalışmaları
  • Hukuk Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (76)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı