Keystone logo

1 Yarı zamanlı Hukuk Eğitimi programlar içinde Hukuk Çalışmaları Hukuk Bilimi Hukuk Sistemleri içinde Petaling Jaya, Malezya için 2024

filtreler

filtreler

  • Hukuk Eğitimi
  • Hukuk Çalışmaları
  • Hukuk Bilimi
  • Hukuk Sistemleri
  • Yarı zamanlı
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular education type

Yarı zamanlı Hukuk Eğitimi programlar içinde Hukuk Çalışmaları Hukuk Bilimi Hukuk Sistemleri

Malezya ve Uydu kent, Petaling Jaya AR-GE ile tanınır. Bu şehirde üniversiteler şu anda çeşitli projeler üzerinde çalışıyoruz. Yani kim artan bilgi sürede ilgilenen Petaling Jaya gitmek gerekir. Bu Malezya Bilim ve Teknoloji Üniversitesi gibi bazı iyi üniversiteler vardır.

Hukuk Sistemlerini Çalışmak
Hukuk Sistemleri, hukuk ve yasal süreç çalışmasıdır. Hukukun tarihi, hukuki süreçte yer alan kurum ve kişiler ve hukukun uygulamada nasıl uygulandığı hakkında bilgi edinmeyi içerir.

Hukuk Sistemleri işleri
Hukuk Sistemlerinde uzmanlaşan öğrenciler hukuk, devlet ve özel sektörde kariyer yapabilirler. Ayrıca hukukta veya başka bir ilgili alanda daha fazla eğitim almayı seçebilirler. Hukuk Sistemleri Yan Dal öğrencileri hukuk alanında da kariyer bulabilirler, ancak işletme, insan kaynakları ve eğitim gibi diğer alanlarda da iş bulabilirler.

Hukuk Sistemleri derecem sırasında ne çalışacağım?
Hukuk Sistemleri, hukuk okuyan lisans öğrencileri için zorunlu bir derstir. Ayrıca bazı üniversitelerde ana dal veya yan dal olarak da sunulmaktadır. Kurs, haksız fiiller, sözleşmeler, ceza hukuku, aile hukuku ve mülkiyet hukuku dahil olmak üzere bir dizi konuyu kapsar.

Eğer Asya'daki en iyi çalışma ortamı gerekiyorsa, Malezya yüksek öğretime kayıt.Bu ülkede çalışma olarak sizi eğlendirmek ve rahat bırakmak zengin kültürü ve geniş faaliyetleri ile bir ülkedir

Lisans eğitiminizi tamamladıktan sonra hukuk alanında çalışabilmek için LLB derecesi almanız gerekmektedir. Bu programı tamamlamak genellikle üç ila dört yıl sürer.

Yarı zamanlı öğrenim, tam zamanlı olarak okula devam edemese bile kişinin bir derece veya yeterlilik elde etmesine olanak tanır. Kişi kendi hızında öğrenebilir ve nihai yeterlilik için sayılan kredileri kademeli olarak biriktirebilir.