Keystone logo

4 Hukuk Eğitimi programlar içinde Hukuk Çalışmaları İdari Hukuk Çalışmaları Kanun ve Yönetmelik 2024

filtreler

filtreler

  • Hukuk Eğitimi
  • Hukuk Çalışmaları
  • İdari Hukuk Çalışmaları
  • Kanun ve Yönetmelik
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Hukuk Eğitimi programlar içinde Hukuk Çalışmaları İdari Hukuk Çalışmaları Kanun ve Yönetmelik

Derecesi sunulan ülkeye bağlı olarak, bir LLB bir "LL.B ", Kanunlar Lisans veya Latin Legum Baccalaureus için bir kısaltma olarak tayin edilebilir. Bu ortak hukuk yargı çoğunda bir ilk profesyonel derece olarak kabul edilir.

Kanun ve Yönetmelikte LLB ne oluşur?

Bir Hukuk LLB ve Düzenleme öğrenci gibi siyaset bilimi, iletişim, işletme, ekonomi, kriminoloji veya yönetimi gibi başka bir disiplin, onların hukuk çalışma birleştirmek için esneklik sağlayan bir lisans Hukuk derecesidir.

Kanun ve Yönetmelikte LLB faydaları nelerdir?

LLB programları bir avukat, avukat ya da avukat olmak için öğrencileri hazırlamak odaklanmak ve böylece genellikle farklı çekirdek modüller (örneğin odaklanmak: Sözleşme hukuku, anayasa hukuku, ceza hukuku, vb) Hukuk Öğrencilerin Bachelor da şirketler hukuku, göçmenlik hukuku, fikri mülkiyet hukuku, insan hakları, uluslararası siyaset, medya, iş ve daha fazla ders alabilirler.

Ne kadar Kanun ve Yönetmelikte LLB almak maliyeti nedir?

Kanun ve Yönetmelikte LLB maliyetleri bir üniversiteden diğerine büyük ölçüde değişebilir. Hukuk derecesi üç veya dört yıllık lisans için fiyat da ülke veya bölgede çalışmalar öğrenci bağlıdır. Gibi online, uzaktan eğitim veya kampüs gibi - - Çalışmanın modu aynı anda çalışmak ve okumak için bir öğrenci 'yeteneğini etkileyebilir.

Kanun ve Yönetmelikte LLB çalışma Nerede?

Kanun ve Yönetmelik programlarında LLB Avustralya, Kanada, Malezya, ABD, İngiltere, ve çok daha fazlası dahil olmak üzere en yaygın hukuk ülkede, üniversitelerde sunulmaktadır. LLB programlar, Brezilya, Almanya, İtalya, Norveç, Amerika Birleşik Devletleri ve daha birçok gibi, üniversitelerde dünya at üzerinde sunulmaktadır.

Nasıl LLB kayıt n i Kanunu ve Yönetmeliği?

Aşağıdaki program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.