Keystone logo

4 LLM programlar içinde Hukuk Çalışmaları Ulusal Hukuk Çalışmaları Asya Hukuku 2024

filtreler

filtreler

  • LLM
  • Hukuk Çalışmaları
  • Ulusal Hukuk Çalışmaları
  • Asya Hukuku
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular degree type

Popular study format

LLM programlar içinde Hukuk Çalışmaları Ulusal Hukuk Çalışmaları Asya Hukuku

Hukuk Yüksek Lisansı olarak da bilinen LLM, lisans eğitimini tamamlamış ve hukuk alanında araştırma yapmak isteyen öğrenciler için bir lisans programıdır. Program, öğrencinin isteklerine göre düzenlenebilir ve belirli bir hukuk alanına odaklanabilir.

Asya hukukunda LLM nedir? Bu program genellikle, öğrencileri Asya tiyatrosuna uygun geniş bir yelpazedeki yasal sorunlara maruz bırakmak için sunulur. Öğrenme, dersler ve araştırma ile sınıf ve seminer ortamlarında deneyimli öğretim üyeleri tarafından genellikle kolaylaştırılır. Programdaki akademisyenler genellikle tartışmalara, araştırma ödevlerine ve sunumlara katılırlar ve bazı saha çalışmaları yaşayabilirler. Tipik sınıflar genellikle birleşme ve devralmalar, uluslararası iş hukuku ve belirli bir ülke ya da şehre özgü düzenlemeleri içerir.

Bu programı tamamlayan bir öğrenci, kişisel ve profesyonel yaşamda konuların kapsamlı bir şekilde incelenmesine olanak tanıyan, sıklıkla gelişmiş araştırma becerileri geliştirir. Mezunlar ayrıca düzenleyici yapıların nasıl analiz edileceğini ve ülkelerdeki kültürel çatışmaların nasıl anlaşılacağını ve kariyer ilerlemesine yardımcı olabilecek bilgileri öğrenebilirler.

Bu programın maliyeti öğrenim, başvuru ve kayıt ücretleri, maddi yardım ve diğer masraflara dayanmaktadır. Aday öğrenciler toplam giderleri daha iyi anlamak için her okulla iletişime geçmelidir.

Asya Hukukunda bir LLM mezunları, uluslararası hukuk ve finans alanındaki yasal spektrumda kariyer arayışında olabilirler. Asya bölgesinde uluslararası meselelerle ilgilenen büyük ve küçük şirketler tarafından işe alınabilirler. Diğer olası işverenler arasında akademik kurumlar, devlet kurumları, STK'lar ve hukuk firmaları bulunmaktadır. Mezunlar için mevcut olabilecek pozisyonlar arasında avukatlar, yasal analistler, etnik etütler eğitmenleri, araştırma uzmanları ve yönetici direktörler bulunur.

Bu program çeşitli üniversiteler tarafından çeşitli ülkelerde sunulmaktadır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.