Keystone logo

3 LLM programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Birleşme ve Devralmalar 2024

filtreler

filtreler

 • LLM
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • Birleşme ve Devralmalar
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (3)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Popular study format

  Popular education type

  LLM programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Birleşme ve Devralmalar

  İleri düzey eğitim, yüksek lisans veya yüksek lisans öğrencileri ile mezun olmak, yüksek lisans derecesidir. LLM programlarının çoğu, ders ve araştırma dengesine sahiptir ve bazılarında tez gereksinimi olabilir.

  Birleşme ve Devralmalar'da bir LLM nedir? Hem muhasebe hem de iş alanlarında uzmanlık gerektiren, birleşme ve satın almalara odaklanan çalışma planları genellikle disiplinlerarasıdır ve dinamik çeşitlilikte kurslar içerir. Kurumsal yönetişim, ticaret yönetmelikleri, vergilendirme ve iş stratejileri, genellikle, bu programların omurgası olarak görev yapar ve öğrencileri farklı iş birimleri arasındaki işlemler için üst düzey risk yönetimine dahil etmeye hazırlar. Günümüzde pek çok işlem küresel ölçekte yürütüldüğü için, öğrenciler birleşme ve satın almalarla ilgili uluslararası düzenlemeleri de inceleyebilirler. Tipik olarak, temel muhasebe ve ekonomik dersler de öğrencinin yasal ve iş eğitimini tamamlamak için seçmeli olarak sunulmaktadır.

  Birleşme ve Devralmalar'daki Yüksek Lisans Hukukunun tamamlanmasından doğan beceriler, hem kariyerlerinde hem de evde öğrencilere yardımcı olmak için devam edebilir. Başarılı mezunların ortak özelliklerinden biri, iyi geliştirilmiş gelişmiş iş zekası, olağanüstü akıl yürütme yetenekleri ve üstün mali yönetim becerilerini içerir.

  Öğrenim ücretini dikkate almanın yanı sıra, okul bütçenizi önemli ölçüde etkileyebileceğinden, sınıflarınızla ilişkili herhangi bir laboratuvar ücretini hesaba katmalısınız. Göz önünde bulundurulması gereken diğer hususlar üniversitenin yerini, derecesini ve çevrimiçi veya kişisel olarak katılıp katılmamanızı içerir.

  Derecenin uzmanlık derecesi göz önüne alındığında, çoğu mezun özel sektörde çalışır ve operasyonlarda ve muhasebede birçok üst düzey pozisyonda tutabilir. Öğrencilere açık olabilecek özel meslekler arasında yasal uzmanlar, birleşme ve satın alma uzmanları, uyum ve düzenleme danışmanlığı ve kurumsal birliktelik bulunmaktadır. Çoğu yasal pozisyonun ek kimlik bilgisi gerektirmesine karşın, kapsamlı bir yasal altyapıya sahip olmayanlar için kurumsal pazarda mevcut olan müşteri uyum danışmanları ve stratejik iş analistleri gibi çeşitli kariyer yolları vardır.

  Global olarak, birleşme ve Devralmalar'da bir LLM için yarı zamanlı ve tam zamanlı programlar mevcuttur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.