Keystone logo

7 LLM programlar içinde Hukuk Çalışmaları İş Hukuku Etütleri Eğlence Hukuku 2024

filtreler

filtreler

  • LLM
  • Hukuk Çalışmaları
  • İş Hukuku Etütleri
  • Eğlence Hukuku
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (7)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

LLM programlar içinde Hukuk Çalışmaları İş Hukuku Etütleri Eğlence Hukuku

Kanunlar (Yüksek Lisans) derecesi A Master hukuk uzmanlık alanı odaklanan bir yüksek lisans derecesi. Uluslararası kabul görmüş derece kazanmak için tam zamanlı sınıfların yaklaşık bir yıl sürer.

Bir Yüksek Lisans Eğlence Yasa eğlence endüstrisi ile ilgilidir hukukun odaklanan bir yüksek lisans derecesi. Temelleri hakkında öğrenme ek olarak, öğrenciler sık ​​sık bir telif hakkı yasaları veya fikri mülkiyet hukuku sınıfını ve iletişim hukuku ve politikası üzerine bir sınıf ya da almak zorundadır. Onlar birkaç isim, reklam, e-ticaret yasaları ve müzik endüstrisi hukuku dahil olmak üzere seçenekleri ile, kendi seçtikleri iki ders almak zorundadır.

Bireyler bu sınıflar tamamladıktan sonra, onlar müzisyenler, aktörler ve diğer sanatçılar yardım etmek, kendileri için seçti sınıfların özelliklerine de dahil olmak üzere eğlence hukuku, bilgi, kullanmak mümkün olacak ve sanatçılar eğlence endüstrisi gidin.

Maliyet, bir LL.M. kazanmak için ders almakEğlence Hukuk öğrencisi okula gitmeye karar verir nereye bağlıdır. Sadece fiyat seçilen kuruma dayalı değişecektir, aynı zamanda öğrenci okuyor ülkenin bağlıdır.

Bir LL.M. kazanmak Bireyler Eğlence Kanunu'nda genellikle zaten onları uygulamaya olanak sağlayan bir hukuk diploması var. Onların uzmanlık derslerini tamamladıktan sonra, onların müşterileri adına iddia mümkün olacak. Bu telif hakkı ihlali veya suçla itham edilmiş bir müşteri yardım kurbanı olmuştur birine yardım içerebilir. Ayrıca, genellikle kendi yetenekleri için oldukça ödenir sağlamak için kendi müşterileri adına anlaşmaları müzakere etmek bilgisine sahip.

Programlar bir LL.M. elde etmek için Eğlence Kanunu'nda öğrencilerin çalışmaları sırasında diğer yükümlülükleri çalışmak veya katılmak devam edebilirsiniz, böylece çevrimiçi kursları birçoğu dünyadaki üniversitelerde, mevcuttur.Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.