Keystone logo

3 LLM programlar içinde Genel Hukuk 2024

filtreler

filtreler

 • LLM
 • Hukuk Çalışmaları
 • Medeni Hukuk Çalışmaları
 • Genel Hukuk
Çalışma alanları
 • Hukuk Çalışmaları (3)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  LLM programlar içinde Genel Hukuk

  Bir LLM veya Master of Laws, ön lisans programlarını tamamlamış öğrenciler için hukuk alanında uzmanlaşmış ileri derecedir. Programa katılmak isteyenler, bir kariyerle ilgileniyorlarsa bunu yapmalıdırlar.

  Ortak Hukukta bir LLM nedir? Bir LLM, hukuk sisteminin tarihini, hukuk pratiğini ve belirli bir ülkenin yasalarının arkasındaki bilim ve teoriyi anlatarak, derinlemesine mahkeme eğitimi vermeyi amaçlamaktadır. Ortak hukuk dersleri sivil ve çevre gibi daha özel hukuk alanlarını içerebilir. Öğrenciler sadece hukukun özelliklerini öğrenemez, aynı zamanda analitik ve eleştirel düşünme becerilerini güçlendiren, gerçek zamanlı gösterileri ve katılımı teşvik eden kurslara da katılabilirler.

  LLM kurslarındaki tartışma sanatını öğrenmek size iletişim, sunum ve yasal navigasyon becerilerinizi güçlendirmek için fırsat verebilir. Bu beceriler, diğer eğitim programlarında daha yüksek niteliklere sahip olmak, kişisel projeleri tamamlamak ve kariyer fırsatları kazanmak için faydalı olabilir.

  Bir LLM programının maliyeti hem katılıyor olduğunuz programın uzunluğuna hem de programı sunan okula bağlı olacaktır. Ayrıca yasal ikametinizi ve okulun yerini ve almanız gereken ders sayısını da göz önünde bulundurmalısınız.

  Ortak hukukta bir kariyer izlemek, özellikle nitelikli bir avukat olmak istiyorsanız, ülkenizdeki bar sınavına hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Bar sınavına girmemeyi seçseniz bile, ortak hukuktaki bir kariyer sizi doğru sertifikasyona sahip bir hukuk bürosunda danışman veya paralegal olmaya yönlendirebilir. Ayrıca kar amacı gütmeyen bir kuruluş için çalışmayı seçebilir veya yasal bir ekibi yönetmeye veya yasal danışmanlık sunmanıza yardımcı olabilirsiniz. Diğer ortak hukuk meslekleri akademide bulunabilir.

  Programlar katılımcı bir üniversitede veya çevrimiçi olarak alınabilir. Her şey kişisel tercihlerinize bağlıdır. Devam edin ve aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.