Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 137 Hukuk Yüksek Lisanları  (LLM) programlar içinde Hukuk Çalışmaları içinde Amerika Birleşik Devletleri 2023

137 LLM programlar içinde Hukuk Çalışmaları içinde Amerika Birleşik Devletleri 2023

overview

Hukuk ve yönetmelikler insanlar tarafından oluşturulan ve yine insan davranışlarını kontrol üzere tasarlanan kanunlardır. Uygun işletmecilik uygulamalarından, uluslar arası devlet ilişkilerine kadar birçok alt dal bulunmaktadır.

ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

LLM yada Hukuk Yüksek Lisans derecesi akademik bir derecedir ve sıklıkla lisans seviyesinde hukuk eğitimi alan öğrenciler tarafından hukuk eğitiminde belirli bir alana yönelmek için tercih edilmektedir. LLM programları araştırma odaklıdır ve genelde bir yıl sürmektedir.

read_more

filters

  • LLM
  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Hukuk Çalışmaları
fields_of_study
  • Hukuk Çalışmaları (137)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format