Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 6 Hukuk Yüksek Lisanları  (LLM) programlar içinde Kamu Yararı Hukuku 2024

6 LLM programlar içinde Kamu Yararı Hukuku 2024

genel bakış

Kamu Faiz Hukuku Yüksek Lisans bir dünyayı daha iyi bir yer yapmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Bu lisans derecesine sahip olanlar yardım, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, devlet kurumları ve işletmeler için özel hukuk müşavirine sağlayarak kamu hizmeti yapmaya fırsat var.

&nbsp

Kamu Faiz Hukuku Yüksek Lisans bir nedir? Bu genellikle zaten örgün hukuk eğitimi çeşit tamamlamış olanlar için ayrılmış bir lisans düzeyinde derecesi vardır. Bu LLM peşinde koşanlar kamu yararı hukuku belirli bir alanda uzmanlaşmış bir bilgi elde etmek için bunu. Bu alan geniş ve çeşitli olduğundan, öğrenciler seçebilirsiniz hangi çalışmanın yolları bir dizi vardır. Çalışma alanları, insan hakları, çevre politikası ve tüketicinin korunmasını içerebilir.

&nbsp

Kamu Faiz Hukuku alanında yüksek lisans alınması yarar bir dizi sağlar.Bu derecesine sahip olanlar hukuk belirli bir alanda uzman olmak üzere mevcut yasal bilgi üzerine inşa edebiliyoruz. Bu, hem kamu ve özel sektörde onlara çok değerli varlıklarını yapabilirsiniz.

&nbsp

Bu harç ve yaşam giderleri ülke ve kuruma bağlı olacak gibi, bu derecesini elde kesin maliyetini ölçmek zordur. Bu nedenle, aday öğrenciler iyice ilgi duydukları olan programlar ile ilgili giderleri araştırma önemlidir.

&nbsp

Kamu Faiz Hukuku alanında yüksek lisans sahip olanlar kendi alanlarında uzman olarak kabul edilir, ve gibi onlar istihdam için rekabetçi bir konumda bulunmaktadır. Mezunlar kamu kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar veya savunma grupları ile iş bulmak olabilir. Şirketler ve diğer iş kuruluşlar ile içi avukat pozisyonları gibi geleneksel özel uygulama, aynı zamanda bir seçenektir.

&nbsp

Birçok kurum bu derece online başvuruları kabul. Bu iyice başvuru öncesinde kabul gereksinimlerini araştırma önerilir. Bu bilgileri kolayca program listesi yoluyla bulunabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • LLM
  • Hukuk Çalışmaları
  • İnsan Hakları Hukuku Çalışmaları
  • Kamu Yararı Hukuku
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (6)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı