Keystone logo

13 LLM programlar içinde Hukuk Çalışmaları Medeni Hukuk Çalışmaları Kamu Hukuku 2024

filtreler

filtreler

  • LLM
  • Hukuk Çalışmaları
  • Medeni Hukuk Çalışmaları
  • Kamu Hukuku
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (13)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

LLM programlar içinde Hukuk Çalışmaları Medeni Hukuk Çalışmaları Kamu Hukuku

Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra, birçok öğrenci LLM'ye devam etmek için devam ediyor. Bu derece, öğrencilerin belirli bir hukuk alanında uzmanlaşmasına yardımcı olur, böylece bilgi tabanlarını geliştirebilir ve yasal alanın bir niş alanında çalışabilirler.

Kamu hukukunda LLM nedir? Bu tür gelişmiş hukuk derecesi, ceza hukuku, idare hukuku, anayasa hukuku ve vergi kanunu gibi çeşitli konuları kapsamaktadır. Bu dereceye kadar çalışanlar, bir bütün olarak sorunu hükümeti etkiliyorsa, bireyler ve şirketler ile ilgili hukuki durumlarda da çalışabilirler. Sonuç olarak, öğrenciler, yasal durumların hükümet gibi büyük kuruluşları nasıl etkilediğine odaklanan farklı yasal konularda kurslar alırlar.

Kamu hukukunda bir LLM derecesi aldıktan sonra, öğrenciler avukat olarak daha fazla kazanma hakkına sahip olabilecek belirli bir yasal alan hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Öğrenciler ayrıca, daha etkili bir hukuk profesyoneli olmalarına yardımcı olabilecek rafine araştırma ve anlama becerileri geliştirebilirler.

Bu tür bir ileri derece kazanmak için ne kadar maliyete mal olan birçok faktör vardır. Bunlar hangi okula gittiğini, kurumun ne kadar ücret aldığını ve öğrencilerin programı tam olarak ne kadar sürede tamamladıklarını içerebilir.

Kamu Hukuku alanında bir LLM kazandıktan sonra, mezunlar yasal alanda birçok pozisyonda çalışma imkanına sahiptir. Örneğin, öğrenciler devlet veya federal bir kurum için bir kamu savunucusu olarak çalışabilirler. Ayrıca, özel bir şirkette çalışan bir çalışan olarak pozisyonunu güvence altına alabilir veya halka hizmet eden daha büyük bir kuruluş için şirket içi danışman olarak hizmet verebilirler. Ayrıca, bu dereceye sahip olanlar, bir avukat yerine uyum görevlisi olarak bir işe başlayabilirler.

Birçok LLM programı, dünyanın her yerinde ve çevrimiçi olarak kullanılabilir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.