Keystone logo

7 LLM programlar içinde Lüksemburg için 2024

filtreler

filtreler

  • LLM
Çalışma alanları
    Diller (0)
  • Hukuk Çalışmaları (7)
  • Ekonomi Çalışmaları (1)
  • İşletmecilik Çalışmaları (0)Sağlık Hizmeti (0)
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular study format

LLM programlar içinde Lüksemburg

Lüksemburg'da bir LLM güzelliği ile dolu güzel bir ülke bir lisansüstü hukuk program için heyecan verici bir fırsat. Lüksemburg canlı şehirler, büyüleyici tarihi kasaba, yemyeşil ormanlar, pitoresk manzaralar, ve iyi bir mutfak da dahil olmak üzere herkes için bir şey vardır. Lüksemburg'da bir LLM peşinde Öğrenciler diğer Avrupa ülkelerine kolay ulaşım yararı var, hem de Avrupa'nın yayılan profesyonel bir ağ geliştirmek için mümkün olduğu.

Lüksemburg programları LLM hukukun belirli bir alanda uzmanlığını geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Avrupa hukuku, ekonomik, hukuk, uluslararası hukuk, finans ve iş hukuku, diğerleri gibi çeşitli alanlarda uzmanlaşma vardır. Lüksemburg'da bir LLM, öğrencilere titiz kurs, seminer, staj ve araştırma ile birlikte yaşayacaksınız. Mezunlar, Avrupa ve yurtdışında kariyer ilerlemesi için fırsatlar var.

Lüksemburg'da bir Yüksek Lisans hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki programları ilerleyin.Bugün sonraki adım atın ve sizin için arama edilmiştir eğitim bulmak!