Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 17 Hukuk Yüksek Lisanları (LLM) programlar içinde Tıp Hukuku 2024

17 LLM programlar içinde Tıp Hukuku 2024

genel bakış

LLM Legum Magister için duruyor, ve onların hukuk eğitimi devam etmek isteyenler için bir master derecesi. Yasal konulara ilişkin olarak sağlık hukuku, farklı sağlık yönleriyle bir dizi ile ilgilenir.

Sen merak ediyor olabilirsiniz, Sağlık bir LLM nedir? Bu program, kamu sağlık hukuku, sözleşme hukuku, tıp hukuku, idare hukuku, tıbbi uygulama hatası hukuk ve rıza hukuk gibi farklı alanlarda, bir dizi üzerinde duruluyor. Programa Başvuru sağlık, hukuk lisans derecesi ya da ilgili konu olmalıdır.

Sağlık onların LLM kazanmak isteyenler için faydaları vardır. Yaşlanan nüfus dünyada büyümeye devam ediyor, ve bu sağlık hukuku uzmanları talebini artırır. Kariyer yaygındır, ve her ikisi de ulusal ve uluslararası mevcuttur. Öğrenciler kazanmak bilgisi de onlara hayatlarının diğer alanlarında sorunları çözmeye yardımcı olur.

Tam zamanlı programa, Sağlık bir LLM genellikle bir yıl içinde elde edilebilir.Programın maliyeti ülke, okul ve öğrenci bağlı olarak değişecektir. İlgilenen öğrencilerin mali yükümlülükler ne olacağını belirlemek için kendi seçtikleri okula başvurmalısınız.

Sağlık hukuk diploması alan mezunlar birçok dinamik ve farklı kariyer fırsatları seçebilirsiniz. Bu derece ile Avukatlar eczane hukuk alanında kariyer, tıbbi malpraktis, tıp etiği, uluslararası halk sağlığı ve ruh sağlığı yasası odaklanabilirsiniz. Onlar perde arkasında çalışmak, ya da kendi çıkarları ve kişilikleri bağlı, mahkeme salonunda vakit geçirebilirsiniz. Sağlık onların LLM ile Sağlık uzmanları sağlık idaresi ve biyoetik üst düzey pozisyonlarda çalışabilir.

Yoğun programları olanlar Sağlık alanında yüksek lisans elde çok zor olabilir endişeli olabilir. Ancak, birçok okul şuanda online sınıfların birçok almak ve hatta part-time çalışmaları sunmak için bir fırsat sunuyoruz.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • LLM
 • Hukuk Çalışmaları
 • Tıp Hukuku
Çalışma alanları
 • Hukuk Çalışmaları (17)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  İlgili çalışma alanları