Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 50 Hukuk Yüksek Lisanları  (LLM) programlar içinde Ticaret Hukuku 2023

50 LLM programlar içinde Ticaret Hukuku 2023

overview

LLM genellikle zaten hukukun belirli bir alanda uzmanlık alanına arıyorlar bir hukuk derecesi olan profesyoneller tarafından aranan bir master derecesidir. LLM Ticaret Hukuku da iş yasası olarak bilinen ve hukukun uygulamaya ticarileşmeyi çalışmasında bünyesinde barındırıyor. Bu olağanüstü kariyer gelişim fırsatları ile profesyonel bir alandır.

LLM Ticaret Hukuku programları benzersiz becerileri sağlamak ve düzenleyici ilişkiler, şirket sözleşmeleri, işe alma uygulamaları ve tüketici eşya dağıtımı inceleyin. Bu derece ile profesyoneller genellikle belirli, nezaret tüketim mallarında, ruhsatlandırma çalışması. LLM Ticaret Hukuku programları temel hukuk derslerinin yanı sıra iş ve düzenleyici uygulamaları içerir ve dünyada tüketim artışı nedeniyle hızla aranan sonra programdır.

Ticaret Hukuku Yüksek Lisans derecelerine sahip Uzmanları küreselleşme arttıkça dünyada ihtiyaç vardır ve programları artık ABD, Birleşik Krallık, Avrupa ve Asya'da bulunur. Bir LLM Ticaret Hukuku programı size hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir! Daha fazla bilgi için aşağıdaki okumaya devam edin!

read_more

filters

  • LLM
  • Hukuk Çalışmaları
  • İş Hukuku Etütleri
  • Ticaret Hukuku
fields_of_study
  • Hukuk Çalışmaları (50)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format