Keystone logo

72 LLM programlar içinde Hukuk Çalışmaları Uluslararası Hukuk Çalışmaları Uluslararası Ticaret Hukuku 2024

filtreler

filtreler

  • LLM
  • Hukuk Çalışmaları
  • Uluslararası Hukuk Çalışmaları
  • Uluslararası Ticaret Hukuku
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (72)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

LLM programlar içinde Hukuk Çalışmaları Uluslararası Hukuk Çalışmaları Uluslararası Ticaret Hukuku

LLM Uluslararası Ticaret Hukuku programları hukuk müşaviri ve danışman olarak kariyer isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır veya uluslar arası ticaret alanında doktora programları öğrencileri hazırlamak için. Bir LLM Uluslararası Ticaret Hukuku programda, öğrenciler anlaşmalar, yabancı yatırımlar, uluslararası satış sözleşmeleri, gümrük kanunlarının karmaşıklığı hakkında öğrenme, ulusal ve uluslararası düzeyde ticaret inceleyecektir.

Bir LLM Uluslararası Ticaret Hukuku derece elde etmek Öğrenciler titiz kurs, araştırma, vaka çalışmaları, vaka simülasyonları, ve genellikle bir yüksek lisans tezi içeren zorlu bir müfredat katılacak. Dünya ticaret hukuku, uluslararası bankacılık, ekonomik hukuk ve e-ticaret, konuyla ilgili güçlü bir temel anlayış kazanmak LLM Uluslararası Ticaret Hukuku programlarında öğrenciler, yetkin profesyoneller olarak çalışmak için onları hazırlama konularını araştırmak kursları sayesinde.

Aşağıdaki programları aracılığıyla okuyarak LLM Uluslararası Ticaret Hukuku programları hakkında daha fazla bilgi edinin. Eğer akademik ve profesyonel hedeflerine doğru bir adım bulabilirsiniz!