Keystone logo

10 LLM programlar içinde Yasal Araştırma içinde Birleşik Krallık için 2024

filtreler

filtreler

 • LLM
 • Birleşik Krallık
 • Hukuk Çalışmaları
 • Hukuk Bilimi
 • Yasal Araştırma
Çalışma alanları
 • Hukuk Çalışmaları (10)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Popular study format

  Popular education type

  LLM programlar içinde Yasal Araştırma

  Yasal Araştırma Nedir?
  Yasal araştırma, yasal sorunları çözmek veya yanıtlamak için yasayı bulma ve kullanma sürecidir. Yasal belgeleri ve kayıtları bulmayı ve incelemeyi, yasal kaynakları kullanmayı ve kanunu bir davanın gerçeklerine uygulamayı içerir. Yasal araştırma, kendi başınıza veya bir avukat veya başka bir hukuk uzmanının yardımıyla yapılabilir.

  Yasal araştırmayı öğrenmenin birçok farklı yolu vardır. Okulda yasal bir araştırma kursu alabilirsiniz. Yasal araştırma sertifikaları veya dereceleri sunan birçok okul da vardır.

  Hangi kariyerler Hukuki Araştırma gerektirir?
  Hukuki araştırma, avukatlar ve diğer hukukçular için çok önemli bir beceridir. Avukatlar, argümanlarını destekleyen davaları bulmak ve hukuk hakkında bilgi edinmek için yasal araştırmayı kullanır. Avukat yardımcıları, avukatların mahkeme davalarına hazırlanmalarına yardımcı olmak için yasal araştırmayı da kullanır. Hukuk alanında güçlü yasal araştırma becerileri gerektiren birçok iş vardır.

  Yasal Araştırma okumak neden önemlidir?
  Hukuk Araştırması, hukuk alanında çalışmak isteyen herkes için önemli bir beceridir. Mahkeme davalarına ve diğer yasal işlemlere hazırlanmak için gerekli olan yasaları bulmanıza ve anlamanıza yardımcı olur.

  Yasal Araştırma programım sırasında ne çalışacağım?
  Yasal Araştırma dereceniz veya sertifikanız sırasında, yasal sorunları çözmek için yasayı nasıl bulacağınızı ve kullanacağınızı öğreneceksiniz. Bu, yasayı nasıl araştıracağınızı, yasal terminolojiyi anlamayı ve yasayı bir davanın gerçeklerine uygulamayı içerir. Ayrıca, mevcut farklı yasal kaynakları, bunları nerede bulacağınızı ve bunlara nasıl erişeceğinizi ve kullanacağınızı da öğreneceksiniz.

  İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

  LLM yada Hukuk Yüksek Lisans derecesi akademik bir derecedir ve sıklıkla lisans seviyesinde hukuk eğitimi alan öğrenciler tarafından hukuk eğitiminde belirli bir alana yönelmek için tercih edilmektedir. LLM programları araştırma odaklıdır ve genelde bir yıl sürmektedir.