Osgoode Professional Development

Tanıtım

Profesyonel hukuk eğitiminde öncülük etmek

Osgoode Professional Development , benzersiz bir şekilde geniş ve esnek bir yüksek lisans ve sürekli eğitim programları yelpazesi sunar.

Hakkımızda

Osgoode Professional Development , hukuk fakültesi yaşam boyu öğrenmede bir dünya lideridir.

Esnek ve kullanışlı öğrenme

 • Sınıf, mesafe ve çevrimiçi seçenekler

Etkili bir ağla bağlantı kurun

 • Endüstri liderlerinden oluşan bir ağ oluşturun

Kredili ve kredisiz programlar

 • CPD veya derinlemesine araştırmalar arasından seçim yapın

Biz Kimiz

Osgoode Professional Development , Kanada'nın önde gelen hukuk okullarından biri olan Osgoode Hall Hukuk Okulu'nun yaşam boyu öğrenim koludur. 1996 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana misyonumuz tutarlı ve açık kalmıştır. Hukuk diploması olan ve olmayan profesyonellere benzersiz, geniş ve esnek bir disiplinlerarası lisansüstü hukuk eğitimi yelpazesi sunuyoruz ve şunları taahhüt ediyoruz:

 • Profesyonelleri ve yöneticileri yasal bilgi, uzmanlık ve yetenek açısından ön planda tutmak;
 • Uluslararası eğitim almış avukatları ve hukuk mezunlarını Kanada hukuk mesleğine entegre etmek; ve
 • Çok disiplinli bakış açılarından yasal konularla ilgilenmek için çeşitli profesyonelleri bir araya getirmek.

OsgoodePD, eğitim teknolojisi ve pedagojide devam eden yeniliklere olan bağlılığımızla dünya çapında tanınmaktadır. Kanada'da uzaktan eğitim sunan ilk hukuk programıydık ve kaliteyi, erişilebilirliği ve esnekliği sürekli olarak geliştirmek için çalıştık. Vizyonumuz, profesyonel hukuk eğitiminin yenilikçi tasarımının ve sunumunun merkezinde olmak, anlayış, bağlantı ve dönüşüm sağlamaktır.

Tekliflerimiz

Profesyonel gelişim tekliflerimizi geliştirmek ve genişletmek için sürekli çalışıyoruz. Hukuk eğitiminde profesyonel gelişim için küresel topluluğun ihtiyaçları değiştikçe, Mesleki Gelişim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için yeni programlar ve öğrenme yolları sunuyoruz.

Profesyönel geliştirme

 • Kısa Kurslar, Konferanslar ve Sertifikalar: OsgoodePD'nin konferansları ve kısa kursları, Kanada'daki en büyük Sürekli Hukuk Eğitimi (CLE) tekliflerinden birini temsil eder.
 • Profesyonel LLM Tek Kursları: Tek LLM kurslarımız, bir LLM programına bağlanmaya henüz hazır olmayan profesyonellere seçtikleri programları keşfetmenin esnek bir yolunu sunar.
 • Kuruluşlar için Kurum İçi ve Özel Programlar: Mevcut bir programın özelleştirilmiş bir sürümünü, bir Sertifikayı veya eğitim hedeflerinize uygun maliyetli bir şekilde ulaşan yeni bir programı tasarlamak için uzmanlığa, kaynaklara ve teknolojiye sahibiz.

Akademik Programlar

 • Yarı Zamanlı Profesyonel LLM: Lisansüstü düzeyde tasarlanmış ve çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için yapılandırılmış, 15 uzmanlık ve çok çeşitli seçmeli dersler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Tam Zamanlı Profesyonel LLM: Tam zamanlı yüksek lisans düzeyindeki Profesyonel LLM'lerimiz, Kanada'da hukuk okumak veya hukuk uygulamak isteyen uluslararası eğitimli avukatlar için tasarlanmıştır.
 • Lisansüstü Diploma Programları: Lisansüstü Diploma programlarımız, hukukun belirli alanları hakkında derinlemesine bilgi sağlar.
 • Araştırma LLM: Belirli çalışma alanlarını derinlemesine araştırmak isteyen öğrenciler ve doktora derecesine ilerlemeyi düşünenler için ideal, tam zamanlı araştırma yoğun bir derece.
 • Doktora Hukukta: Akademik bir pozisyon hedefleyen öğrenciler için uygun, kapsamlı, araştırma yoğun çalışmayı içeren tam zamanlı bir ileri derece.

Uluslararası Eğitimli Avukatlar

Uluslararası eğitimli avukatlar ve deneyimli profesyoneller için Kanada'nın her yerinde en fazla sayıda ve en geniş program yelpazesini sunuyoruz. Bu programları tasarlarken, uluslararası eğitim almış avukatların özel ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Uluslararası öğrencilerin akademik ve kariyer başarısı elde etmelerine yardımcı olmak için çok çeşitli öğrenci hizmetleri sunuyoruz.

 • OsgoodePD'nin tam zamanlı Kanada Ortak Hukuku LLM, Uluslararası Ticaret Hukuku LLM, Genel Hukuk LLM ve Vergi Hukuku LLM uzmanlık programları, özellikle uluslararası eğitimli avukatlar düşünülerek tasarlanmıştır.
 • Osgoode, uluslararası eğitim almış avukatlar için Ulusal Akreditasyon Komitesi (NCA) hazırlık kursu sunan tek Kanada hukuk okuludur.

Konumlar

 • Downtown Toronto, 1 Dundas Street West, Suite 2602, M5G 1Z3, Toronto

sorular