Keystone logo

6 Doktora programlar içinde Hukuk Çalışmaları Genel Hukuk Çalışmaları Hukuk Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Doktora
  • Hukuk Çalışmaları
  • Genel Hukuk Çalışmaları
  • Hukuk Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (6)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Doktora programlar içinde Hukuk Çalışmaları Genel Hukuk Çalışmaları Hukuk Çalışmaları

Eğitimini mümkün olan en ileri noktaya almak isteyen akademisyenler, bir Doktora Felsefesi programına kayıt olabilirler. Doktora Mevcut en yüksek akademik ödüllerden biridir. Bu tür bir derece kazanmak için üç ila altı yıl arasında herhangi bir zaman alabilir.

Ph.D nedir Hukuk Çalışmaları? Yasal alanın tüm yönlerine bakan bir doktora programıdır. Öğrenciler bu program boyunca ders, tez, yazılı sınav ve sözlü sınav yapabilirler. Kesin yapı bir okuldan diğerine değişecektir. Benzer şekilde, müfredatta kullanılan zorunlu dersler her üniversitede aynı değildir, ancak hukuk felsefesinde ilerlemeler, sosyal politikanın mahkemeleri nasıl etkilediği, iktisatın hukuktaki rolü, iş hukuku temelleri ve ekonomideki etiği içerebilir.

Hukuk çalışmalarına odaklanan akademisyenler, hukuk bilimleri alanında kurulan en yeni yöntemleri nasıl kullanacaklarını öğrenirler. Bu kurnaz kenar, hepsinin hayatın kişisel ve profesyonel yönleri için önemli olan eleştirel düşünme, problem çözme ve iletişim becerilerinin gelişmesine yol açabilir.

Başvuru sahipleri doktora masraflarını öğrenmek isterlerse, doğrudan okullarla iletişim kurmaları gerekebilir. Okul, yeri, programı, süresi ve sınıfların modu dahil olmak üzere bu değişkeni çok fazla faktör etkiler.

Birçok Ph.D. hukuk okuyan mezunlar oldukça istihdam edilebilir olarak kabul edilir. Aslında, öğrenciler mezun olduktan sonraki altı ay içinde işlerini sıralayabilirler. Elbette, tüm öğrenciler biraz farklı deneyimlere sahip olabilirler. Diploma, kariyer fırsatlarında büyük bir rol oynayabilirken, önceki eğitim ve akademisyenlerin iş deneyimi, hangi tür işlerin mevcut olduğunu etkileyebilir. Bazı mezunlar hukuk profesörleri, hukuk araştırmacıları, avukatlar, hakimler, hukuk danışmanları ve politika yapıcılar olmak için devam ediyor.

Doktora programına girmeye hazır mısınız? Hukuk Çalışmaları programında? Dünyadaki okullara veya çevrimiçi programlara katılabilirsiniz. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.