University of Liverpool Online Programmes

Tanıtım

Giriş

University of Liverpool Online Programmes hoş geldiniz.

Lisansüstü programlarımız, öğreniminizi ilerletmek ve kariyerinizde ilerlemek için uygun fiyatlı ve uygun bir yol sağlar. Birleşik Krallık'taki prestijli bir üniversiteden ve mümkün olan en yüksek araştırma ve eğitim standartlarını korumayı taahhüt eden 24 araştırma liderliğindeki Birleşik Krallık üniversitesinden oluşan bir grup olan Russell Group'un bir üyesinden son derece saygın bir yeterlilik alacaksınız.

Neden University of Liverpool Online Programmes ile eğitim University of Liverpool Online Programmes

Tüm programlarımız çevrimiçi öğrenme için özel olarak tasarlanmıştır. Eğitim ve değerlendirmeler, son teknoloji ürünü öğrenme platformumuz aracılığıyla esnek bir şekilde sunulur ve çalışmalarınızı çevrimiçi olarak tamamlamak için gereken tüm kaynaklara ve desteğe erişim sağlar. Programınızı başarıyla tamamladıktan sonra, University of Liverpool'un İngiltere'nin kuzeybatısındaki güzel kampüsünden mezun olmaya davet edileceksiniz.

Hakkımızda

University of Liverpool, 2000 yılından bu yana çevrimiçi programlar sunuyor ve bu da bizi Avrupa'nın önde gelen tamamen çevrimiçi yüksek lisans derecesi sağlayıcılarından biri yapıyor. Kariyer ilerlemesi ve küresel işbirliğine odaklanan programlarımız, mevcut taahhütlerinden ödün vermeden prestijli bir nitelik kazanmak isteyen, birkaç yıllık iş başında deneyime sahip hırslı profesyoneller için tasarlanmıştır.

Konumlar

  • Liverpool

sorular